See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników i materiałów oraz dzierżawa aparatury na potrzeby laboratorium medycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników i materiałów wraz z dzierżawą aparatury na potrzeby laboratorium medycznego. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę odczynników i materiałów wraz dzierżawą aparatury niezbędnej do wykonywania diagnostyki laboratoryjnej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Hematologia
Beschreibung: Parametry jakościowe i ilościowe określono w dokumentach zamówienia - 'Formularzu cenowym' oraz 'Arkuszach informacji technicznych'.
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, korzystając z prawa opcji - na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - zastrzega sobie prawo do: a) zmniejszenia ilości zamawianych dostaw bez podania przyczyn. Wykonawca nie może domagać się wykupienia pełnej ilości określonego umową materiału w sytuacji, gdy nie leży to w interesie Zamawiającego ani rościć żądań finansowych z powodu niezrealizowanej części umowy. Zmniejszenie wartości przedmiotu umowy w toku realizacji umowy nie może przekroczyć 30% wartości określonej w niniejszej umowie; b) zwiększenia ilości jednej pozycji, kompensując to zmniejszeniem ilości innej pozycji w obrębie umowy, z zachowaniem cen jednostkowych zawartych w ‘Formularzu cenowym’. Kompensacja nie może skutkować zwiększeniem wartości brutto umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Biochemia
Interne Kennung: Pakiet 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, korzystając z prawa opcji - na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - zastrzega sobie prawo do: a) zmniejszenia ilości zamawianych dostaw bez podania przyczyn. Wykonawca nie może domagać się wykupienia pełnej ilości określonego umową materiału w sytuacji, gdy nie leży to w interesie Zamawiającego ani rościć żądań finansowych z powodu niezrealizowanej części umowy. Zmniejszenie wartości przedmiotu umowy w toku realizacji umowy nie może przekroczyć 30% wartości określonej w niniejszej umowie; b) zwiększenia ilości jednej pozycji, kompensując to zmniejszeniem ilości innej pozycji w obrębie umowy, z zachowaniem cen jednostkowych zawartych w ‘Formularzu cenowym’. Kompensacja nie może skutkować zwiększeniem wartości brutto umowy. 8. W ramach zawartej umowy Wykonawca zobowiązuje
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Immunochemia
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Analityka
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5: Parametry krytyczne
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6: Koagulologia
Interne Kennung: Pakiet 6