See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kartonów i papieru do drukowania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kartonów i papieru do drukowania z podziałem na 11 części (zadań). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu w zakresie zadania nr .8 Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie nie większym niż wykazanym w § 2 ust. 2. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 2 ust. 2, w terminie realizacji zamówienia podstawowego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych. Termin wykonania Umowy w ramach zamówienia opcjonalnego dla zadania nr 8 ustala się na 30 dni od dnia otrzymania przez Wykonawcę stosownego zawiadomienia
Interne Kennung: D/33/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1- dostawa kartonów i papieru do drukowania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kartonów i papieru do drukowania z podziałem na 11 części (zadań). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu w zakresie zadania nr 8.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu w zakresie zadania nr .8 Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie nie większym niż wykazanym w § 2 ust. 2 umowy Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 2 ust. 2, w terminie realizacji zamówienia podstawowego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zgodnie z ust. 9 zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych. Termin wykonania Umowy w ramach zamówienia opcjonalnego dla zadania nr 8 ustala się na 30 dni od dnia otrzymania przez Wykonawcę stosownego zawiadomienia
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2- dostawa kartonów i papieru do drukowania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kartonów i papieru do drukowania z podziałem na 11 części (zadań) 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu w zakresie zadania nr 8.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie nie większym niż wykazanym w § 2 ust. 2 umowy Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 2 ust. 2, w terminie realizacji zamówienia podstawowego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zgodnie z ust. 9 zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych. Termin wykonania Umowy w ramach zamówienia opcjonalnego dla zadania nr 8 ustala się na 30 dni od dnia otrzymania przez Wykonawcę stosownego zawiadomienia
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3- dostawa kartonów i papieru do drukowania
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4- dostawa kartonów i papieru do drukowania
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5- dostawa kartonów i papieru do drukowania
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6- dostawa kartonów i papieru do drukowania
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7- dostawa kartonów i papieru do drukowania
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8- dostawa kartonów i papieru do drukowania
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9- dostawa kartonów i papieru do drukowania
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10- dostawa kartonów i papieru do drukowania
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11- dostawa kartonów i papieru do drukowania
Interne Kennung: Zadanie nr 11