2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění nákladní dopravy vozy s hydraulickou rukou
Beschreibung: Předmětem zakázky (dále jen “veřejná zakázka”) je zajištění nákladní dopravy vozy s hydraulickou rukou, o minimální nosnosti hydraulické ruky 6,5 tuny, dle potřeb zadavatele v rozsahu návrhu Rámcové dohody o poskytování služeb, která tvoří přílohu č. 1 této zadávací dokumentace. Rámcová dohoda o poskytování služeb bude uzavřena s jedním účastníkem.
Interne Kennung: 2026/8
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60181000 Vermietung von Lastwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001