258613-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinsoftwarepaket – Zakup oprogramowania medycznego do diagnostyki, systemu nadzoru obiegu narzędzi i zestawów operacyjnych oraz sprzętu medycznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup oprogramowania medycznego do diagnostyki, systemu nadzoru obiegu narzędzi i zestawów operacyjnych oraz sprzętu medycznego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa i integracja systemów informatycznych (oprogramowania) w podziale na następujące części: 1) System IT wsparcie Radiologii - Oprogramowanie do rozpoznawania raka piersi w mammografii 2D i z tomosyntezą oparty o algorytm AI – 1 sztuka, 2) Oprogramowanie wspierające badania diagnostyczne w obszarze Onkologii - program statystyczny do banku krwi 3) Oprogramowanie wspierające badania diagnostyczne w obszarze Onkologii - Inifinicyt do pracowni cytometrii - 2 licencje 4) System komputerowy nadzoru obiegu narzędzi i zestawów w Szpitalu Onkologicznym 5) Aparat Elektrokardiograf – 3 sztuki, wraz z integracją z systemem szpitalnym HIS 6) Platforma monitorowania parametrów życiowych – 2 sztuki 7) Łóżko do cystoskopii – 1 sztuka 8) Stół operacyjny urologiczny – 1 sztuka 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w szczególności w: 1) Formularzu parametrów technicznych stanowiącym załącznik nr 2.1 – 2.7 do SWZ, 2) Wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6.1 oraz 6.2 do SWZ.
Interne KennungZPZ-16/02/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający skrócił termin składania ofert podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ postępowanie w całości odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 72268000 Bereitstellung von Software, 48329000 Darstellungs- und Archivierungssystem, 72263000 Software-Implementierung, 48814400 Klinisches Informationssystem, 33123200 Elektrokardiografen, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33192120 Krankenhausbetten, 33192230 Operationstische
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść numer 1
BeschreibungSystem IT wsparcie Radiologii - Oprogramowanie do rozpoznawania raka piersi w mammografii 2D i z tomosyntezą oparty o algorytm AI – 1 sztuka,
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 48329000 Darstellungs- und Archivierungssystem, 72263000 Software-Implementierung
LosLOT-0002
TitelCzęść numer 2
BeschreibungOprogramowanie wspierające badania diagnostyczne w obszarze Onkologii - program statystyczny do banku krwi
Interne Kennung2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 48814400 Klinisches Informationssystem, 72263000 Software-Implementierung
LosLOT-0003
TitelCzęść numer 3
BeschreibungOprogramowanie wspierające badania diagnostyczne w obszarze Onkologii - Inifinicyt do pracowni cytometrii - 2 licencje
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelCzęść numer 4
BeschreibungSystem komputerowy nadzoru obiegu narzędzi i zestawów w Szpitalu Onkologicznym
Interne Kennung4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
LosLOT-0005
TitelCzęść numer 5
BeschreibungAparat Elektrokardiograf – 3 sztuki, wraz z integracją z systemem szpitalnym HIS
Interne Kennung5
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 33123200 Elektrokardiografen, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 72263000 Software-Implementierung
LosLOT-0006
TitelCzęść numer 6
BeschreibungPlatforma monitorowania parametrów życiowych – 2 sztuki
Interne Kennung6
LosLOT-0007
TitelCzęść numer 7
BeschreibungŁóżko do cystoskopii – 1 sztuka
Interne Kennung7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
LosLOT-0008
TitelCzęść numer 8
BeschreibungStół operacyjny urologiczny – 1 sztuka
Interne Kennung8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192230 Operationstische