258615-2025 - Wettbewerb
Polen – Aufklärungs- und Patrouillenfahrzeuge – Zakup średniego robota pirotechnicznego wykorzystywanego do działań minersko - pirotechnicznych dla Placówki Straży Granicznej w Gdańsku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego robota pirotechnicznego wykorzystywanego do działań minersko - pirotechnicznych dla Placówki Straży Granicznej w Gdańsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa średniego robota pirotechnicznego dla potrzeb Placówki Straży Granicznej w Gdańsku, zgodnego z wymaganiami zawartymi w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do Specyfikacji.
Interne Kennung: 2/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35412400 Aufklärungs- und Patrouillenfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001