258619-2026 - Wettbewerb
Polen – Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke – Dostawa ciągnika rolniczego wraz z maszynami współpracującymi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa ciągnika rolniczego wraz z maszynami współpracującymi
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego zestawu składającego się z: A. ciągnika rolniczego; B. mulczera leśnego; C. kosiarki bijakowej; D. ramienia wysięgnikowego z możliwością wymiany głowic; E. głowicy z piłą do gałęzi; F. głowicy z przycinarką do gałęzi i traw; G. głowicy z odmularką do rowów; H. głowicy do frezowania pni; I. przyczepy ciągnikowej; J. pługu do odśnieżania.
Interne Kennung06/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 34223300 Anhänger, 43313100 Schneepflüge
5. Los
LosLOT-0001
Menge1 Stück