258639-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Zakup wraz z dostawą odczynników i dzierżawa analizatorów immunochemicznych dla potrzeb SP ZOZ w Puławach.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z dostawą odczynników i dzierżawa analizatorów immunochemicznych dla potrzeb SP ZOZ w Puławach.
BeschreibungSzczegółowy opis zamówienia znajduje się w załączniku nr 3
Interne KennungZM 20/230/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Zakup odczynników
BeschreibungZałącznik nr 3 do SWZ
Interne KennungZakup odczynników