2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reparatie, onderhoud, keuringen en banden voor bedrijfswagen tot 5.500 kg
Beschreibung: De scope van de Opdracht betreft het onderhoud, reparatie, keuren en leveren en aanbrengen van banden voor bedrijfswagens tot 5.500kg met hoofd CPV-code: 50112000 - Reparatie en onderhoud van auto's. Een actueel overzicht van de voertuigen welke onder deze overeenkomst zullen moeten worden onderhouden is als Bijlage 5 bijgevoegd. Onder deze raamovereenkomst vallen de volgende werkzaamheden aan bedrijfswagens tot 5.500 kg: • Preventief (gepland) onderhoud zoals “beurten” en wat daaruit uit voortkomt aan onderhoud; • Apk-keuringen; • Reparaties; • Schadeherstel, zowel verzekeringswerk als herstelwerk dat buiten de verzekering valt; • Leveren van, en service rondom, banden ; • Service, onderhoud en keuringen van autolaadkranen; • Het garagebedrijf van Opdrachtnemer in te zetten als leer-werkbedrijf voor (aspirant) monteurs van Opdrachtgever; De geraamde waarde van de opdracht bedraagt €650.000 tezamen voor twee contractanten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De scope van de Opdracht betreft het onderhoud, reparatie, keuren en leveren en aanbrengen van banden voor bedrijfswagens tot 5.500kg met hoofd CPV-code: 50112000 - Reparatie en onderhoud van auto's. Een actueel overzicht van de voertuigen welke onder deze overeenkomst zullen moeten worden onderhouden is als Bijlage 5 bijgevoegd. Onder deze raamovereenkomst vallen de volgende werkzaamheden aan bedrijfswagens tot 5.500 kg: • Preventief (gepland) onderhoud zoals “beurten” en wat daaruit uit voortkomt aan onderhoud; • Apk-keuringen; • Reparaties; • Schadeherstel, zowel verzekeringswerk als herstelwerk dat buiten de verzekering valt; • Leveren van, en service rondom, banden ; • Service, onderhoud en keuringen van autolaadkranen; • Het garagebedrijf van Opdrachtnemer in te zetten als leer-werkbedrijf voor (aspirant) monteurs van Opdrachtgever; €650.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Binnen de opties van de Raamovereenkomst