2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jobmarketing
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het komen tot één raamovereenkomst met één leverancier voor het verzorgen van jobmarketing voor de gemeenten Heemstede en Bloemendaal. De gemeenten verwachten de komende jaren gemiddeld € 125.000 per jaar aan jobmarketing uit te geven. De totale raming bedraagt hiermee € 500.000 voor een periode van 4 jaar. Aan de genoemde bedragen kunnen geen rechten ontleend worden. De maximale waarde van de raamovereenkomst wordt gesteld op € 750.000.
Interne Kennung: PRJ-2600041
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie