See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie - Tijdelijke Raamovereenkomst broker en intermediaire dienstverlening boven schaal 8
Beschreibung: De aanbestedende dienst heeft een overeenkomst gesloten zonder (nieuwe) voorafgaande aankondiging, op basis van de uitzonderingsgrond dwingende spoed. 1 jaar met 1 jaar verlenging als optie
Interne Kennung: 2026-E01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1