2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur van personeel via een broker
Beschreibung: Stichting het Juridisch Loket wenst een raamovereenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer die fungeert als broker en die verantwoordelijk is voor de werving, (voor)selectie en/of administratieve afhandeling van tijdelijke externe arbeidskrachten. Zie voor meer informatie de aanbestedingstukken en dan in het bijzonder hoofdstuk 2 van de Aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen, worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Naar verwachting zal het jaarlijks gaan om een omvang tussen de € 2.000.000,- en € 4.000.000,- (exclusief btw) per jaar, dus van maximaal € 18.000.000,- (exclusief btw) bij een looptijd van 54 maanden. Dit bedrag betreft de uurtarieven van de kandidaten inclusief de vaste opslag per uur voor Opdrachtnemer. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen, immers de behoefte aan inhuur is inherent dynamisch. De behoeften kunnen gedurende de looptijd van de Overeenkomst sterk fluctueren en zijn moeilijk voorspelbaar. Het Juridische Loket heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75131100 Allgemeine Personaldienstleistungen für die öffentliche Verwaltung, 79610000 Stellenvermittlung, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Stichting het Juridisch Loket wenst een raamovereenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer die fungeert als broker en die verantwoordelijk is voor de werving, (voor)selectie en/of administratieve afhandeling van tijdelijke externe arbeidskrachten. Naar verwachting zal het jaarlijks gaan om een omvang tussen de € 2.000.000,- en € 4.000.000,- (exclusief btw) per jaar, dus van maximaal € 18.000.000,- (exclusief btw) bij een looptijd van 54 maanden. Dit bedrag betreft de uurtarieven van de kandidaten inclusief de vaste opslag per uur voor Opdrachtnemer. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen, immers de behoefte aan inhuur is inherent dynamisch. De behoeften kunnen gedurende de looptijd van de Overeenkomst sterk fluctueren en zijn moeilijk voorspelbaar. Het Juridisch Loket heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlengingen.