Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Boven op de bovengenoemde raming wordt rekening gehouden met onvoorziene omstandigheden. De maximale plafondwaarde van de Raamovereenkomst wordt gesteld op € 1.400.000, -. Bij het bereiken van deze maximale plafondwaarde verliest de Raamovereenkomst zijn effect en kunnen geen opdrachten meer onder de Raamovereenkomst worden verstrekt.
Verlängerung
Maximale Verlängerungen: 2
Weitere Informationen zur Verlängerung: Er is sprake van een Raamovereenkomst voor diensten met een initiële looptijd van 24 maanden. Na het verstrijken van deze periode heeft de Aanbestedende dienst de mogelijkheid de Opdracht 2 maal tegen dezelfde voorwaarden te verlengen voor een periode van telkens 12 maanden.