See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Impact en procesevaluatie in de oostelijke provincie, Zambia
Beschreibung: Mixed-method evaluatie van de effectiviteit, duurzaamheid en schaalbaarheid van de CLG-pilot (Closing the Learning Gap) voor het verbeteren van basisvaardigheden op het gebied van lezen, schrijven en rekenen in de eerste graden.
Interne Kennung: VVOB – 2025-03-09 GGa
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VVOB – 2025-03-09 GGa - 1
Interne Kennung: 1