See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 24ISVER betreffende een meerjarige opdracht van diensten (48 maanden) voor het recurrent groenonderhoud van de militaire kwartieren van Defensie (7 percelen)
Beschreibung: Het terugkerende onderhoud van groenvoorzieningen omvat voornamelijk diensten die regelmatig moeten worden uitgevoerd voor het algemene onderhoud van groenvoorzieningen in militaire wijken en op terreinen die eigendom zijn van Defensie: maaien van gazons, onderhoud van heggen, onderhoud van sportvelden, opruimen van bladeren, enz.
Interne Kennung: 24ISVER
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Plateau BEAUVECHAIN
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Plateau BERLAAR
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Plateau BRUGGE
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Plateau EVERE/PEUTIE
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Plateau FLORENNES
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Plateau LEOPOLDBURG
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Plateau ROCOURT/M-E-F
Interne Kennung: 7