See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu CIS - zakup oprogramowania na potrzeby integracji i rozbudowy systemów informatycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa posiadanego systemu CIS (Elektroniczna Karta Znieczulenia EKZ, firmy TDZ) o nowe integracje sprzętowe, moduły funkcjonalne oraz zaawansowane narzędzia analityczne oparte na sztucznej inteligencji (AI).
Vorherige Bekanntmachung: 92402-2026
Interne Kennung: ZP.008.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48814200 Patientenverwaltungssystem, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001