2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Stepnica, PSZOK oraz nieruchomości Gminy Stepnica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Nazwa zadania: „Świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Stepnica, PSZOK oraz nieruchomości Gminy Stepnica” Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksową usługę odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości gminy Stepnica, na których zamieszkują mieszkańcy oraz utworzenie i obsługę Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz nieruchomości Gminy Stepnica. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Wykaz nieruchomości zamieszkałych, których dotyczy przedmiot zamówienia zostanie przekazany wybranemu Wykonawcy w terminie 7 dni od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: AOŚ.271.9.2025.MS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedura odwrócona Na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/576.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Nazwa zadania: Świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Stepnica, PSZOK oraz nieruchomości Gminy Stepnica Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksową usługę odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości gminy Stepnica, na których zamieszkują mieszkańcy oraz utworzenie i obsługę Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz nieruchomości Gminy Stepnica. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: IZ.271.9.2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie przewiduje prawa opcji