See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba nepronajatých pozemků v Ústeckém kraji pro období 2025-2028
Beschreibung: Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je zajištění údržby na pozemcích ve správě Státního pozemkového úřadu s územní působností Krajského pozemkového úřadu pro Ústecký kraj. Služby související s údržbou pozemků: • sečení pozemků, • kácení a ořez dřevin rostoucích mimo les, • rizikové kácení, • likvidace invazních druhů rostlina dřevin, • zdravotní, bezpečnostní a redukční prořez stromů, • bezpečnostní vazby stromů, • odstranění a likvidace pařezů, • mýcení náletových dřevin a keřů, • odvoz a likvidace dřevního odpadu v souladu se zákonem č. č. 185/2001 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů, • odkup dřevní hmoty, • úklid pozemků po provedených zásazích.
Interne Kennung: SZ SPU 372081/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Údržba nepronajatých pozemků Most, Teplice, Ústí nad Labem
Interne Kennung: SZ SPU 372081/2024-5
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky.
Los: LOT-0004
Titel: Údržba nepronajatých pozemků Louny
Interne Kennung: SZ SPU 372081/2024-4
Los: LOT-0003
Titel: Údržba nepronajatých pozemků Litoměřice
Interne Kennung: SZ SPU 372081/2024-3
Los: LOT-0002
Titel: Údržba nepronajatých pozemků Chomutov
Interne Kennung: SZ SPU 372081/2024-2