25888-2024 - Wettbewerb
Polen – Kies, Sand, Schotter und Aggregate – „Dostawa kruszyw łamanych i naturalnych dla budowy drogi p. poż. Nr 8 Nadleśnictwo Drawno Etap II”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa kruszyw łamanych i naturalnych dla budowy drogi p. poż. Nr 8 Nadleśnictwo Drawno Etap II”
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia: dostawa kruszyw na potrzeby budowy drogi p.poż nr 8 w Nadleśnictwie Drawno. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części:
Interne Kennung: DD.270.2.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: – Nadleśnictwo Drawno, dostawa kruszyw ze skały litej
Beschreibung: a) kruszywo 0/63 C 93/3 ze skały litej w ilości 8000 Mg. b) Kruszywo 0/31,5 C90/3 ze skały litej w ilości 10 800 Mg Zamówienie obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia wraz z transportem samochodami dostawczymi z napędem typu wywrotka czteroosiowa lub trzyosiowa, ciągnik siodłowy (w przypadku możliwości dojazdu drogami dojazdowymi do drogi) samowyładowawczymi, rozładunkiem i pryzmowaniem we wskazanym przez Zamawiającego miejscu. Kruszywo musi odpowiadać Szczegółowej Specyfikacji Technicznej – załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: DD.270.2.1.2023
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do przedmiotu zamówienia dla każdego z zadań Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący czynności analogiczne, jak opisane w opisie przedmiotu zamówienia (dalej: „Opcja”). Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone na wartość do 20 % wartości przedmiotu zamówienia określonej zgodnie z § 5 ust 1÷3 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ. Podstawą określenia wartości usług zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe zawarte w Formularzu oferty (załacznik nr 1 do SWZ).. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objetych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie sluży roszczenia o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji w przypadku: o wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego dostaw, które stanowią przedmiot zamówienia, w tym w sytuacji zwiększonego zapotrzebowania na asortyment stanowiący Przedmiot Umowy, o wykorzystania wartości Umowy, określonej w § 5 ust. 1 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ, przed upływem terminu obowiązywania Umowy, o którym mowa pkt 4.1. SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Nadleśnictwo Drawno, dostawa kruszyw naturalnych
Beschreibung: a) Piasek na nasyp w ilości 4 200 Mg Zamówienie obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia wraz z transportem samochodami dostawczymi z napędem typu wywrotka czteroosiowa lub trzyosiowa, ciągnik siodłowy (w przypadku możliwości dojazdu drogami dojazdowymi do drogi) samowyładowawczymi, rozładunkiem i pryzmowaniem we wskazanym przez Zamawiającego miejscu. Kruszywo musi odpowiadać Szczegółowej Specyfikacji Technicznej (SST)– załącznik nr 3 do SWZ.