25892-2026 - Ergebnis
Polen – Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung – Wybór 3 ekspertów medycznych w dziedzinie onkologii klinicznej. Części 1÷3.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór 3 ekspertów medycznych w dziedzinie onkologii klinicznej. Części 1÷3.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksperckich - wybór 3 ekspertów medycznych w dziedzinie onkologii klinicznej. Część 1: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny główny w dziedzinie onkologii klinicznej Część 2: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie onkologii klinicznej Część 3: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie onkologii klinicznej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ lub SoPZ), zawierający opis minimalnych wymagań w danej części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie musi być zrealizowane w całości zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, OPZ oraz projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU), które stanowią załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung806818-2025
Interne KennungZZP.ZP.412.40.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny główny w dziedzinie onkologii klinicznej
BeschreibungŚwiadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny główny w dziedzinie onkologii klinicznej
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie onkologii klinicznej
BeschreibungŚwiadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie onkologii klinicznej
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie onkologii klinicznej