258946-2026 - Ergebnis
Polen – Labormöbel – Dostawa wyposażenia meblowego do Centrum Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z podziałem na 2 części.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia meblowego do Centrum Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z podziałem na 2 części.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: ZAKUP WYPOSAŻENIA MEBLOWEGO DO CENTRUM PIELĘGNIARSTWA UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W BIAŁYMSTOKU wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, zmontowaniem, dostarczeniem instrukcji obsługi, użytkowania, stanowiskowej i ich wdrożeniem, serwisowaniem oraz gwarancją, z podziałem na 2 części: Część 1 – ZESTAW MEBLI LABORATORYJNYCH Część 2 - ZESTAW MEBLI. 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, odpowiednio dla poszczególnych części (jeżeli dotyczy): - Formularz cenowy – Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 2a do SWZ, - Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SWZ, - TABELA OCENA WARUNKÓW GWARANCJI – Załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung75825-2026
Interne KennungAZP.25.1.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść 1 -ZESTAW MEBLI LABORATORYJNYCH
BeschreibungCzęść 1 - ZESTAW MEBLI LABORATORYJNYCH
Interne KennungAZP.25.1.5.2026.1
LosLOT-0003
TitelCzęść 2 - ZESTAW MEBLI
BeschreibungCzęść 2 - ZESTAW MEBLI
Interne KennungAZP.25.1.5.2026.2
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen