See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i wdrożenie systemów ochrony sieciowej oraz rozbudowa systemu digitalizacji dokumentacji medycznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup, dostawa i wdrożenie systemów ochrony sieciowej oraz rozbudowa systemu digitalizacji dokumentacji medycznej. Niniejszy przedmiot zamówienia obejmuje 3 części zamówienia: Pakiet 1: Klaster systemu ochrony danych UTM klasy Next Generation Firewall (NGFW) Pakiet 2: System ochrony przed atakami DDoS (Distributed Denial of Service) Pakiet 3: Rozbudowa systemu do digitalizacji dokumentacji medycznej oraz obsługi podpisu odręcznego o nowe komórki organizacyjne wraz z wyposażeniem nowych stanowisk 2. Środki przeznaczone na realizację przedsięwzięcia pochodzą z europejskiego Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności (Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności – KPO). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ - OPZ tj. parametry, wymagania techniczne, warunki serwisu.
Vorherige Bekanntmachung: 156695-2026
Interne Kennung: ZSM/ZP/6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72262000 Software-Entwicklung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 30232000 Peripheriegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Klaster systemu ochrony danych UTM klasy Next Generation Firewall (NGFW)
Beschreibung: Zakup i dostawa klastra systemu ochrony danych UTM klasy Next Generation Firewall (NGFW) – 1 kpl.
Interne Kennung: PAKIET 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: System ochrony przed atakami DDoS (Distributed Denial of Service)
Beschreibung: Zakup i dostawa systemu ochrony przed atakami DDoS (Distributed Denial of Service) – 1 szt.
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Rozbudowa systemu do digitalizacji dokumentacji medycznej oraz obsługi podpisu odręcznego o nowe komórki organizacyjne wraz z wyposażeniem nowych stanowisk
Beschreibung: Rozbudowa systemu do digitalizacji dokumentacji medycznej oraz obsługi podpisu odręcznego o nowe komórki organizacyjne wraz z wyposażeniem nowych stanowisk
Interne Kennung: PAKIET 3