See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa symulatora dyżurnego ruchu, symulatora maszynisty, symulatora kontenerowego terminalu przeładunkowego (Suchy Port) oraz makiety ruchu kolejowego na potrzeby Zespołu Szkół im. Inżyniera Stanisława Wysockiego d. Kolejówka w Warszawie
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, uruchomienie oraz przekazanie do użytkowania wyposażenia dydaktycznego na potrzeby Zespołu Szkół im. Inżyniera Stanisława Wysockiego d. Kolejówka w Warszawie, w podziale na trzy części: Część I – Symulator dyżurnego ruchu; Część II – Symulator maszynisty; Część III – Symulator kontenerowego terminalu przeładunkowego (Suchy Port); Część IV – Makieta ruchu kolejowego.
Vorherige Bekanntmachung: 77417-2026
Interne Kennung: 1/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), dalej „ustawa”2). Wartość zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 pkt 2 ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren, 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Symulator dyżurnego ruchu
Beschreibung: Dostawa symulatora dyżurnego ruchu.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Symulator maszynisty
Beschreibung: Dostawa symulatora maszynisty.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 34152000 Übungssimulatoren
Los: LOT-0003
Titel: Symulator kontenerowego terminalu przeładunkowego (Suchy Port)
Beschreibung: Dostawa symulatora kontenerowego terminalu przeładunkowego (Suchy Port).
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Makieta ruchu kolejowego
Beschreibung: Dostawa makiety ruchu kolejowego
Interne Kennung: Część 4