258978-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Straßeninstandhaltungsfahrzeuge – Nákup 5 ks speciálních nákladních automobilů s podvozkem 4x4 a celkovou hmotností vozidla 18-21t, včetně výměnných nástaveb pro letní a zimní údržbu komunikací
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup 5 ks speciálních nákladních automobilů s podvozkem 4x4 a celkovou hmotností vozidla 18-21t, včetně výměnných nástaveb pro letní a zimní údržbu komunikací
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je nákup 5 ks speciálních nákladních automobilů s podvozkem 4x4, a celkovou hmotností vozidla 18-21t, včetně výměnných nástaveb pro letní a zimní údržbu komunikací konkrétně k jednotlivým automobilům dle rozpisu a ve specifikaci uvedené v příloze. Nástavby označené stejným písmenem jako požadované vozidlo či vozidla budou dodány ke každému vozidlu či vozidlům se stejným označením. Požadavky zadavatele jsou podrobně vymezeny v Příloze č. 1 zadávací dokumentace – Technická specifikace. Požadavky na provedení a technické parametry vozidel s nástavbami jsou pro dodavatele minimální a závazné. Zadavatel požaduje takové technické, funkční a legislativní provedení vozidel, které umožní jízdu a pracovní činnost vozidla se všemi výše požadovanými výměnnými nástavbami při zajišťování silniční údržby bez překročení technických možností navrhovaného vozidla (např. výkonu motoru a zatížení náprav při dodržení všech platných legislativních podmínek). Dodavatel musí být výrobcem dodávaného zboží nebo výrobcem autorizovaný dodavatel. Vozidla včetně nástaveb musí být dodána v plně funkčním stavu, nová, originální, nerepasovaná a musí odpovídat veškerým předpisům a normám platným pro tuto kategorii vozidel vč. jejich schválení pro provoz v ČR.
Interne Kennung: VZ-10602/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst
5. Los
Los: LOT-0001