2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka nábytku – ZŠ Mládeže Znojmo
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka vybavení odborných učeben v ZŠ Mládeže ve Znojmě. Jedná se o dodávku, instalaci a montáž nového a nepoužitého nábytku, sedacího nábytku a doplňkového nábytku (dále také souhrnně „Nábytek“), a to včetně dopravy do místa plnění, předvedení funkčnosti a ekologické likvidace odpadů v souladu s platnou legislativou. Součástí předmětu plnění je i poskytování bezplatné záruky za jakost včetně provádění bezplatného záručního zabezpečení na Nábytku. Podrobná specifikace je popsána v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace a dále v Technických podmínkách, které tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1