259047-2026 - Wettbewerb
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku hali sportowej przy Al. J. Łyska 21 w Cieszynie wraz z magazynem energii w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Poprawa efektywności energetycznej jednostek miejskich miasta Cieszyna poprzez budowę instalacji fotowoltaicznych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku hali sportowej przy Al. J. Łyska 21 w Cieszynie wraz z magazynem energii w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Poprawa efektywności energetycznej jednostek miejskich miasta Cieszyna poprzez budowę instalacji fotowoltaicznych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej z magazynem energii, polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku hali sportowej przy Al. J. Łyska 21 w Cieszynie. Szczegółowe dane znajdują się w SWZ w punkcie 3 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia znajduje się w punkcie 3 SWZ. 1.Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp, aktów wykonawczych do niniejszej ustawy oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „SWZ”. 2. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ust. 2 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE. (Zamawiający dodaje zapis): Zamawiający przewiduje również zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 2 ustawy Pzp. tj. W przypadku, o którym mowa w ust. 1, wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, jeżeli zamawiający przewidział w SWZ możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 4. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 6. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie przewiduje rozliczenia między Zamawiającym a Wykonawcą w walutach obcych. 9. Zamawiający nie przewiduje dynamicznego systemu zakupów. 10. Zamawiający nie przewiduje składania ofert wariantowych. 11. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, 12. Zamawiający nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust.2 pkt 2 ustawy Pzp. 13. Zamawiający nie dopuszcza zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 14. Zamawiający nie przewiduje innego sposobu komunikacji niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten
Optionen
Beschreibung der Optionen0