See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawy leków
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i dostawa leków – programy lekowe według szacunkowych ilości określonych w załączniku nr 1 do SWZ podzielonego na 17 części, który stanowi integralną część niniejszej specyfikacji: pakiet 1- Leki pakiet 2- Levofloxacinum pakiet 3- Propofol pakiet 4-Sevofluran pakiet 5- Żel do cewnikowania pakiet 6- Leki okulistyczno-laryngologiczne pakiet 7- Diety dojelitowe pakiet 8- Antybiotyki pakiet 9- Alteplasum pakiet 10- Płyny do irygacji pakiet 11- Leki doustne pakiet 12- Leki infuzyjne ogólne pakiet 13- Leki zewnętrzne pakiet 14- Leki pulmonologiczne pakiet 15- Glukoza pakiet 16- Substancje recepturowe pakiet 17- Leki różne
Interne Kennung: Sprawa ZP/10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leki
Beschreibung: leki różne 4 pozycje asortymentowe
Interne Kennung: 01_pakiet1
Los: LOT-0002
Titel: Levofloxacinum
Beschreibung: Levofloxacinum 5 mg/ml 100 mlx10 butelk - 350 op.
Interne Kennung: 02_pakiet2
Los: LOT-0003
Titel: Propofol
Beschreibung: Propofol 1% 200mg/20ml x 5 fiol - 6500 op.
Interne Kennung: 03_pakiet3
Los: LOT-0004
Titel: Sevofluran
Beschreibung: Sevofluran płyn wziewny do znieczuleń ogólnych 250 ml z wbudowanym na stałe adapterem (system zamknięty ) 1 szt. - 220 szt.
Interne Kennung: 04_pakiet4
Los: LOT-0005
Titel: Żel do cewnikowania
Beschreibung: Jałowy żel lubrykacyjny, rozpuszczalny w wodzie, zawierający lignokainę i chlorhedsydynę. Aplikator zawiera 6 ml żelu znieczulajacego - 18000 szt.
Interne Kennung: 05_pakiet5
Los: LOT-0006
Titel: Leki okulistyczno-laryngologiczne
Beschreibung: leki różne - 43 pozycje asortymentowe
Interne Kennung: 06_pakiet6
Los: LOT-0007
Titel: Diety dojelitowe
Beschreibung: 17 pozycji asortymentowych wraz z użyczenie 4 szt. pomp do podaży enteralnej diet
Interne Kennung: 07_pakiet7
Los: LOT-0008
Titel: Antybiotyki
Beschreibung: Antybiotyki różne - 71 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: 08_pakiet8
Los: LOT-0009
Titel: Alteplasum
Beschreibung: Alteplasum 10mg inj x fiolka - 40 op.; Alteplasum 20mg inj x fiolka - 50 op.; Alteplasum 50mg inj x fiolka - 100 op.
Interne Kennung: 09_pakiet9
Los: LOT-0010
Titel: Płyny do irygacji
Beschreibung: Płyny do irygacji - 4 pozycje asortymentowe
Interne Kennung: 10_pakiet10
Los: LOT-0011
Titel: Leki doustne
Beschreibung: Leki doustne różne - 320 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: 11_pakiet11
Los: LOT-0012
Titel: Leki infuzyjne ogólne
Beschreibung: Leki infuzyjne ogólne - 93 pozycje asortymentowe
Interne Kennung: 12_pakiet12
Los: LOT-0013
Titel: Leki zewnętrzne
Beschreibung: Leki zewnętrzne różne - 57 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: 13_pakiet13
Los: LOT-0014
Titel: Leki pulmonologiczne
Beschreibung: Leki pulmonologiczne różne - 13 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: 14_pakiet14
Los: LOT-0015
Titel: Glukoza
Beschreibung: Glukoza 5%, butelka stojąca, wykonana z PE, wyposażona w dwa sterylne, niezależnie zabezpieczone porty. pojemność 100ml - 4000 but, poj. 250 ml - 7000 but, poj.500ml - 14000 but.
Interne Kennung: 15_pakiet15
Los: LOT-0016
Titel: Substancje recepturowe
Beschreibung: Substancje recepturowe - 14 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: 16_pakiet16
Los: LOT-0017
Titel: Leki różne
Beschreibung: leki różne - 13 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: 17_pakiet17