259087-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Chemische Erzeugnisse – Nákup spotřebního materiálu na analýzy DNA pro laboratoř OKTE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup spotřebního materiálu na analýzy DNA pro laboratoř OKTE
BeschreibungPředmětem plnění jsou dodávky spotřebního materiálu pro analýzu vzorků DNA pro genetickou laboratoř OKTE, a to na základě konkrétních dílčích objednávek, a to dle aktuálních potřeb zadavatele
Interne KennungKRPB-28208/ČJ-2026-0600VZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění jsou dodávky spotřebního materiálu pro analýzu vzorků DNA pro genetickou laboratoř OKTE, a to na základě konkrétních dílčích objednávek a dle aktuálních potřeb zadavatele