See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Langwerkende granulocyt koloniestimulerende factoren
Beschreibung: Deze opdracht omvat het sluiten van een raamovereenkomst voor de levering van 'langwerkende granulocyt koloniestimulerende factoren' voor een periode van één jaar en éénmaal stilzwijgend verlengbaar voor één jaar.
Interne Kennung: PPP09K-3973/6084/AZD_26_054H
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PPP09K-3973/6084/AZD_26_054H - 1
Beschreibung: Langwerkende granulocyt koloniestimulerende factoren
Interne Kennung: 1