2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leverantie bomen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om een overeenkomst te sluiten met één leverancier voor de levering van bomen. De geselecteerde leverancier zal verantwoordelijk zijn voor het leveren van diverse soorten bomen die voldoen aan de gestelde kwaliteits- en specificatie-eisen. Deze bomen zullen worden gebruikt voor aanplanting in parken, straten, pleinen en andere openbare ruimtes binnen de gemeente. Het is van essentieel belang dat de bomen van hoge kwaliteit zijn en passen bij de specifieke groeiomstandigheden en het klimaat van de regio. De geraamde opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst is € 800.000,-- over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties. De Opdrachtnemer kan aan deze verwachtingen geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: 24.K.012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03452000 Bäume
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Mogelijkheid tot verlenging.