See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych na obiektach Powiatu Raciborskiego w ramach projektu pn.: "Montaż paneli fotowoltaicznych na obiektach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz Gminy Krzyżanowice”
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych na obiektach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego wraz z robotami towarzyszącymi. 4.2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 7 części, jak poniżej: 1) część 1 zamówienia pn. "Dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu przy ul. Wileńskiej 6”, 2) część 2 zamówienia pn. "Dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik” w Raciborzu przy ul. Zamkowej 1”, 3) część 3 zamówienia pn. "Dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu przy ul. Kasprowicza 11”, 4) część 4 zamówienia pn. "Dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych w II Liceum Ogólnokształcącym w Raciborzu przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3”, 5) część 5 zamówienia pn. "Dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych w Powiatowym Centrum Sportu w Raciborzu przy ul. Klasztornej 9”, 6) część 6 zamówienia pn. "Dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych w Powiatowym Domu Kultury w Raciborzu przy ul. Pawła Stalmacha 12”, 7) część 7 zamówienia pn. "Dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych w Starostwie Powiatowym w Raciborzu przy Placu Stefana Okrzei 4” oraz w Centrum Usług Wspólnych w Raciborzu przy ul. Opolskiej 5”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia , o którym mowa w pkt 11.6 SWZ, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych (zamawiający dopuszcza także format .rar) i przekazuje się jako załączniki. W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, ww. regulacje nie będą miały bezpośredniego zastosowania. 3. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 z późn. zm..), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp,z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). Formularz ofertowy podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Rekomendowanym wariantem podpisu jest typ wewnętrzny. Podpis formularza ofertowego wariantem podpisu w typie zewnętrznym również jest możliwy, tylko w tym przypadku, powstały oddzielny plik podpisu dla tego formularza należy załączyć w polu „Załączniki i inne dokumenty przedstawione w ofercie przez Wykonawcę”.13.14. Na potrzeby oceny ofert oferta musi zawierać: 1) Formularz ofertowy – do wykorzystania wzór (druk), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ (przy czym Wykonawca może sporządzić ofertę wg innego wzorca, powinna ona wówczas obejmować dane wymagane dla oferty w SWZ i załącznikach); 2) Oświadczenie JEDZ, o którym mowa w pkt. 8.1. SWZ; 3) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 8.2. SWZ; 4) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 10.2. ppkt) 3 (jeżeli dotyczy); 5) Zobowiązanie lub inne dokumenty, o których mowa w pkt 9.4. SWZ (jeżeli dotyczy); 6) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 9.13. SWZ (jeżeli dotyczy) 7) Potwierdzenie umocowania do działania w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby: a) Zamawiający w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, żąda złożenia wraz z ofertą odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru; b) Wykonawca lub podmiot udostępniający zasoby nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w lit a), jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. c) jeżeli w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostepniającego zasoby działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w lit a), Zamawiający żąda od Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby złożenia wraz z ofertą pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania Wykonawcy. 8) Pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (jeżeli dotyczy). 5.Zamawiający przewiduje wykluczenie Wykonawcy na podstawie art. 109 ust 1 pkt. 4 ustawy Pzp, tj.: w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury;
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia dotycząca dostawy i montażu paneli fotowoltaicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu przy ul. Wileńskiej 6,
Beschreibung: Polega na dostawie i zabudowie modułów fotowoltaicznych na konstrukcjach wsporczych tzw. „carportach”, zlokalizowanych na terenie, przy boisku sportowym oraz montażu modułów fotowoltaicznych do ściany bocznej budynku sali gimnastycznej, na aluminiowej konstrukcji wsporczej. Planowany zakres w ramach instalacji PV na konstrukcjach wsporczych tzw. „carportach”, obejmuje głównie: - dostawę i montaż konstrukcji carportów wraz z wykonaniem fundamentów, - dostawę i montaż modułów fotowoltaicznych, - dostawę i montaż inwertera wraz z wykonaniem okablowania systemu fotowoltaicznego, - dostawę i montaż rozdzielnicy, - wykonanie instalacji uziemiającej, - wykonanie wykopu dla ułożenia kabla ziemnego na warstwie podbudowy, - zasypanie wykopu wraz z odtworzeniem rozebranych warstw nawierzchni utwardzonych, - wykonanie ogrodzenia inwertera. Planowany zakres w ramach instalacji PV montowanych do ściany bocznej budynku sali gimnastycznej obejmuje głównie: - dostawę i montaż aluminiowych konstrukcji wsporczych, - dostawę i montaż modułów fotowoltaicznych, - dostawę i montaż inwertera wraz z wykonaniem okablowania systemu fotowoltaicznego, - dostawę i montaż rozdzielnicy i wyłącznika p.poż, - podłączenie przewodów elektrycznych, - zabudowę masztów odgromowych, - wykonanie warstwy papy nierozprzestrzeniającej ognia – Broof (t1) na fragmencie dachu poniżej planowanych do zabudowy modułów fotowoltaicznych. Szczegółowy opis dla części 1 przedmiotu zamówienia został określony w poniższej dokumentacji: - projekcie budowlanym (projekt zagospodarowania terenu (zamienny), projekt architektoniczno-budowlany (zamienny) – budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 36 kWp na carportach bez miejsc postojowych, - projekcie technicznym - „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu – budynek szkoły przy ul. Wileńskiej 6 - projekcie technicznym „Montaż urządzeń fotowoltaicznych oraz modernizacji istniejącego oświetlenia poprzez wymianę opraw oświetleniowych na LED w budynkach przy ulicy Wileńskiej 6 i 8 w Raciborzu” – projekt techniczny mikroinstalacji fotowoltaicznej, - przedmiarze inwestorskim – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 36kWp, na carportach, bez miejsc postojowych w CKZiU Nr 1 w Raciborzu”. - kosztorysie inwestorskim – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 36kWp, na carportach, bez miejsc postojowych w CKZiU Nr 1 w Raciborzu”. - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 36kWp, na carportach, bez miejsc postojowych w CKZiU Nr 1 w Raciborzu”. - przedmiarze inwestorskim – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” - „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu – budynek Sali gimnastycznej przy ul. Wileńskiej 6”, - kosztorysie inwestorskim – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” - „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu – budynek Sali gimnastycznej przy ul. Wileńskiej 6”, - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót - „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” - „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu – budynek Sali gimnastycznej przy ul. Wileńskiej 6”, - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót ST-WO 00 WYMAGANIA OGÓLNE - „Montaż paneli fotowoltaicznych na obiektach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz Gminy Krzyżanowice" – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu”.
Interne Kennung: cz_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia dotycząca dostawy i montażu paneli fotowoltaicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik” w Raciborzu przy ul. Zamkowej 1
Beschreibung: Część 2 zamówienia dotycząca dostawy i montażu paneli fotowoltaicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik” w Raciborzu przy ul. Zamkowej 1, polega na dostawie i montażu pięciu mikroinstalacji fotowoltaicznych na trzech dachach: budynek A - główny, budynek B – administracyjno- socjalny, budynek starej sali gimnastycznej. Planowany zakres prac obejmuje głównie: - dostawę i montaż aluminiowych konstrukcji wsporczych przeznaczonych do montażu modułów fotowoltaicznych na dachach skośnych, - dostawę i montaż modułów fotowoltaicznych, - dostawę i montaż inwerterów wraz z wykonaniem okablowania systemów fotowoltaicznych, - dostawę i montaż rozdzielnic i wyłączników p.poż., - wykonanie instalacji uziemiającej, - podłączenie przewodów elektrycznych, - wykonanie warstwy papy nie rozprzestrzeniającej ognia – Broof (t1) . Szczegółowy opis przedmiotu dla części 2 zamówienia został określony w poniższej dokumentacji: - projekcie technicznym - „Zabudowa paneli fotowoltaicznych wraz z wymianą oświetlenia na typu LED w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 Mechanik w Raciborzu” – część 1 zadania pn.: „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego i ustawicznego nr 2 Mechanik w Raciborzu” – projekt techniczny pięciu mikroinstalacji fotowoltaicznych, - przedmiarze inwestorskim – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 Mechanik w Raciborzu”, - kosztorysie inwestorskim - „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 Mechanik w Raciborzu”, - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 Mechanik w Raciborzu”, - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót ST-WO 00 WYMAGANIA OGÓLNE - „Montaż paneli fotowoltaicznych na obiektach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz Gminy Krzyżanowice" – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 Mechanik w Raciborzu”.
Interne Kennung: cz_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia dotycząca dostawy i montażu paneli fotowoltaicznych w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu przy ul. Kasprowicza 11
Beschreibung: Część 3 zamówienia dotycząca dostawy i montażu paneli fotowoltaicznych w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu przy ul. Kasprowicza 11 polega na dostawie i montażu dwóch mikroinstalacji fotowoltaicznych na dachach budynku szatni obok sali gimnastycznej oraz budynku łącznika z salami językowymi. Planowany zakres prac obejmuje głównie: - dostawę i montaż aluminiowych konstrukcji wsporczych przeznaczonych do montażu modułów fotowoltaicznych na dachach płaskich, - dostawę i montaż modułów fotowoltaicznych, - dostawę i montaż inwerterów wraz z wykonaniem okablowania systemów fotowoltaicznych, - dostawę i montaż rozdzielnic i wyłączników p.poż., - wykonanie instalacji uziemiającej, - podłączenie przewodów elektrycznych, - wykonanie warstwy papy nie rozprzestrzeniającej ognia – Broof (t1) na dachu budynku łącznika z salami językowymi, - wykonanie dwóch warstwy papy nie rozprzestrzeniającej ognia – Broof (t1) na części dachu budynku szatni obok sali gimnastycznej wraz z wymianą obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych oraz zabudową kominków wentylacyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu dla części 3 zamówienia został określony w poniższej dokumentacji: - Projekcie technicznym - „Zabudowa paneli fotowoltaicznych wraz z wymianą oświetlenia na typu LED w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu” – część 1 zadania pn.: „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu” – projekt techniczny - wykonawczy dwóch mikroinstalacji fotowoltaicznych, - przedmiarze inwestorskim – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu”, - kosztorysie inwestorskim – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu”, - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu”, - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót ST-WO 00 WYMAGANIA OGÓLNE - „Montaż paneli fotowoltaicznych na obiektach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz Gminy Krzyżanowice" – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu”.
Interne Kennung: cz_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 zamówienia dotycząca dostawy i montażu paneli fotowoltaicznych w II Liceum Ogólnokształcącym w Raciborzu przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3
Beschreibung: Część 4 zamówienia dotycząca dostawy i montażu paneli fotowoltaicznych w II Liceum Ogólnokształcącym w Raciborzu przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3, polega na dostawie i montażu mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku szkoły. Planowany zakres prac obejmuje głównie: - dostawę i montaż aluminiowych konstrukcji wsporczych przeznaczonych do montażu modułów fotowoltaicznych na dachach skośnych, - dostawę i montaż modułów fotowoltaicznych, - dostawę i montaż inwertera wraz z wykonaniem okablowania systemów fotowoltaicznych, - dostawę i montaż rozdzielnic i wyłącznika p.poż., - wykonanie instalacji uziemiającej, - Podłączenie przewodów elektrycznych, - wykonanie dwóch warstw papy nie rozprzestrzeniającej ognia – Broof (t1). Szczegółowy opis przedmiotu dla części 4 zamówienia został określony w poniższej dokumentacji: - projekcie technicznym -„Zabudowa paneli fotowoltaicznych wraz z wymianą oświetlenia na typu LED w II Liceum Ogólnokształcącym w Raciborzu” – część 1 zadania pn.: „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w II Liceum Ogólnokształcącym w Raciborzu” – projekt techniczny -mikroinstalacji fotowoltaicznej, - przedmiarze inwestorskim – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w II Liceum Ogólnokształcącym w Raciborzu”, - kosztorysie inwestorskim – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w II Liceum Ogólnokształcącym w Raciborzu”, - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w II Liceum Ogólnokształcącym w Raciborzu”, - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót ST-WO 00 WYMAGANIA OGÓLNE - „Montaż paneli fotowoltaicznych na obiektach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz Gminy Krzyżanowice" –„Zabudowa paneli fotowoltaicznych w II Liceum Ogólnokształcącym w Raciborzu”.
Interne Kennung: cz_4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen, 45000000 Bauarbeiten, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 09330000 Solarenergie, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 zamówienia dotycząca dostawy i montażu paneli fotowoltaicznych w Powiatowym Centrum Sportu w Raciborzu przy ul. Klasztornej 9
Beschreibung: Część 5 zamówienia dotycząca dostawy i montażu paneli fotowoltaicznych w Powiatowym Centrum Sportu w Raciborzu przy ul. Klasztornej 9, polega na dostawie i montażu mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku. Planowany zakres prac obejmuje głównie: - dostawę i montaż aluminiowych konstrukcji wsporczych przeznaczonych do montażu modułów fotowoltaicznych na dachach płaskich, - dostawę i montaż modułów fotowoltaicznych, - dostawę i montaż inwerterów wraz z wykonaniem okablowania systemów fotowoltaicznych, - dostawę i montaż rozdzielnic i wyłączników p.poż., - wykonanie instalacji uziemiającej, - podłączenie przewodów elektrycznych, - wykonanie warstwy papy nie rozprzestrzeniającej ognia – Broof (t1). Szczegółowy opis przedmiotu dla części 5 zamówienia został określony w poniższej dokumentacji: - projekcie technicznym - „Zabudowa paneli fotowoltaicznych wraz z wymianą oświetlenia na typu LED w Powiatowym Centrum Sportu” – część 1 zadania pn.: „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Powiatowym Centrum Sportu w Raciborzu” – projekt techniczny – wykonawczy mikroinstalacji fotowoltaicznej, - przedmiarze inwestorskim – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Powiatowym Centrum Sportu w Raciborzu”, - kosztorysie inwestorskim – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Powiatowym Centrum Sportu w Raciborzu”, - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Powiatowym Centrum Sportu w Raciborzu”. - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót ST-WO 00 WYMAGANIA OGÓLNE - „Montaż paneli fotowoltaicznych na obiektach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz Gminy Krzyżanowice" –„Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Powiatowym Centrum Sportu w Raciborzu”.
Interne Kennung: cz_5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 45000000 Bauarbeiten, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 09330000 Solarenergie, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 zamówienia dotycząca dostawy i montażu paneli fotowoltaicznych w Powiatowym Domu Kultury w Raciborzu przy ul. Pawła Stalmacha 12
Beschreibung: Część 6 zamówienia dotycząca dostawy i montażu paneli fotowoltaicznych w Powiatowym Domu Kultury w Raciborzu przy ul. Pawła Stalmacha 12, polega na dostawie i montażu mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku. Planowany zakres prac obejmuje głównie: - dostawę i montaż aluminiowych konstrukcji wsporczych przeznaczonych do montażu modułów fotowoltaicznych na dachu płaskim, - dostawę i montaż modułów fotowoltaicznych, - dostawę i montaż inwertera wraz z wykonaniem okablowania systemów fotowoltaicznych, - dostawę i montaż rozdzielnic i wyłączników p.poż., - wykonanie instalacji uziemiającej, - podłączenie przewodów elektrycznych, - wykonanie warstwy papy nie rozprzestrzeniającej ognia – Broof (t1). Szczegółowy opis przedmiotu dla części 6 zamówienia został określony w poniższej dokumentacji: - projekcie technicznym - „Zabudowa paneli fotowoltaicznych wraz z wymianą oświetlenia LED w Powiatowym Domu Kultury w Raciborzu – projekt techniczny mikroinstalacji fotowoltaicznej, - przedmiarze inwestorskim - „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Powiatowym Domu Kultury w Raciborzu”, - kosztorysie inwestorskim – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Powiatowym Domu Kultury w Raciborzu”, - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Powiatowym Domu Kultury w Raciborzu”, - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót ST-WO 00 WYMAGANIA OGÓLNE - „Montaż paneli fotowoltaicznych na obiektach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz Gminy Krzyżanowice" –„Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Powiatowym Domu Kultury w Raciborzu”.
Interne Kennung: cz_6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 zamówienia dotycząca dostawy i montażu paneli fotowoltaicznych w Starostwie Powiatowym w Raciborzu przy Placu Stefana Okrzei 4 oraz w Centrum Usług Wspólnych w Raciborzu przy ul. Opolskiej 5
Beschreibung: Część 7 zamówienia dotycząca dostawy i montażu paneli fotowoltaicznych w Starostwie Powiatowym w Raciborzu przy Placu Stefana Okrzei 4 oraz w Centrum Usług Wspólnych w Raciborzu przy ul. Opolskiej 5, polega na dostawie i zabudowie modułów fotowoltaicznych na konstrukcjach wsporczych tzw. „carportach”, zlokalizowanych na terenie miejsc postojowych oraz montażu mikro instalacji fotowoltaicznej na budynku B, w części na dachach pokrytych papą oraz dachu skośnym o konstrukcji drewnianej pokrytej gontem przy Placu Okrzei 4 i dachu przy ul. Opolskiej 5 w Raciborzu. Planowany zakres w ramach instalacji PV na konstrukcjach wsporczych tzw. „carportach” w Starostwie Powiatowym w Raciborzu, obejmuje głównie: - dostawę i montaż konstrukcji carportów wraz z wykonaniem fundamentów, - dostawę i montaż modułów fotowoltaicznych, - dostawę i montaż inwertera wraz z wykonaniem okablowania systemu fotowoltaicznego, - dostawę i montaż rozdzielnicy, - wykonanie instalacji uziemiającej, - wykonanie wykopu dla ułożenia kabla ziemnego na warstwie podbudowy, - zasypanie wykopu wraz z odtworzeniem rozebranych warstw nawierzchni utwardzonych. Planowany zakres w ramach instalacji PV montowanych na budynku B Starostwa Powiatowego w Raciborzu, obejmuje głównie: - dostawę i montaż aluminiowych konstrukcji wsporczych przeznaczonych do montażu modułów fotowoltaicznych na dachu płaskim, - dostawę i montaż modułów fotowoltaicznych, - dostawę i montaż inwerterów wraz z wykonaniem okablowania systemu fotowoltaicznego, - dostawę i montaż rozdzielnic i wyłączników p.poż., - podłączenie przewodów elektrycznych, - wykonanie instalacji uziemiającej, - wykonanie warstwy papy nie rozprzestrzeniającej ognia – Broof (t1) - wykonanie warstwy dachówki bitumicznej (gont asfaltowy) nie rozprzestrzeniającego ognia – Broof (t1). Planowany zakres prac w Centrum Usług Wspólnych w Raciborzu obejmuje głównie: - dostawę i montaż aluminiowych konstrukcji wsporczych przeznaczonych do montażu modułów fotowoltaicznych na dachu płaskim, - dostawę i montaż modułów fotowoltaicznych, - dostawę i montaż inwertera wraz z wykonaniem okablowania systemów fotowoltaicznych, - dostawę i montaż rozdzielnic i wyłącznika p.poż., - wykonanie instalacji uziemiającej, - podłączenie przewodów elektrycznych, - montaż warstwy papy nie rozprzestrzeniającej ognia – Broof (t1) Szczegółowy opis przedmiotu dla części 7 zamówienia został określony w poniższej dokumentacji: - projekcie budowlanym (projekt zagospodarowania terenu (zamienny), projekt architektoniczno-budowlany (zamienny) – budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 27 kWp na carportach - projekcie technicznym - budowa instalacji fotowoltaicznej na terenie Starostwa Powiatowego w Raciborzu Plac Okrzei 4, 47-400 Racibórz, - projekcie technicznym - „Zabudowa paneli fotowoltaicznych z wymianą oświetlenia na typu LED w Starostwie Powiatowym w Raciborzu” – część 1 zadania pn.: „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w Starostwie Powiatowym w Raciborzu” – projekt techniczny mikroinstalacji fotowoltaicznych, - projekcie technicznym - „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w budynku siedziby Centrum Usług Wspólnych w Raciborzu przy ul. Opolskiej 5” – projekt techniczny mikroinstalacji fotowoltaicznej. - przedmiarze inwestorskim -„Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych Starostwie Powiatowym w Raciborzu – Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 27 kWp na carportach”, - kosztorysie inwestorskim – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych Starostwie Powiatowym w Raciborzu – Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 27 kWp na carportach”, - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych Starostwie Powiatowym w Raciborzu – Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 27 kWp na carportach”, - przedmiarze inwestorskim –„Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych Starostwie Powiatowym w Raciborzu – dach budynku B”, - kosztorysie inwestorskim – Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych Starostwie Powiatowym w Raciborzu – dach budynku B”, - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych Starostwie Powiatowym w Raciborzu – dach budynku B”, - przedmiarze inwestorskim – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w budynku siedziby Centrum Usług Wspólnych w Raciborzu przy ul. Opolskiej 5”, - kosztorysie inwestorskim – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w budynku siedziby Centrum Usług Wspólnych w Raciborzu przy ul. Opolskiej 5”, - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – „Montaż paneli fotowoltaicznych w budynkach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz gminy Krzyżanowice” – „Zabudowa paneli fotowoltaicznych w budynku siedziby Centrum Usług Wspólnych w Raciborzu przy ul. Opolskiej 5”. - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót ST-WO 00 WYMAGANIA OGÓLNE - „Montaż paneli fotowoltaicznych na obiektach oświatowych i użyteczności publicznej Powiatu Raciborskiego oraz Gminy Krzyżanowice" –(...)
Interne Kennung: cz_7