259165-2026 - Ergebnis
Polen – Hygienedienste – ZP 34/25 Usługa sterylizacji parą wodną w nadciśnieniu i sterylizacji niskotemperaturowej.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP 34/25 Usługa sterylizacji parą wodną w nadciśnieniu i sterylizacji niskotemperaturowej.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sterylizacji w okresie 36 miesięcy z podziałem na 2 pakiety asortymentowe: 1) usługi sterylizacji parą wodną w nadciśnieniu 2) usługi sterylizacyjnych niskotemperaturowych w sterylizatorze plazmowym
Vorherige Bekanntmachung57100-2026
Interne KennungZP 34/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85142300 Hygienedienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungUsługa sterylizacji parą wodną w nadciśnieniu narzędzi oraz sprzętu medycznego oraz świadczenie usług obejmujących czynności poprzedzające proces sterylizacji, takich jak: dezynfekcja, mycie, przegląd, konserwacja, pakowanie i składanie materiałów przekazanych do sterylizacji wraz z usługą transportową.
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungUsługa sterylizacji niskotemperaturowej w sterylizatorze plazmowym sprzętu medycznego oraz świadczenie usług obejmujących czynności poprzedzające proces sterylizacji, takich jak: mycie, dezynfekcja, bieżący przegląd i konserwacja, pakowanie wraz z usługą transportową.