259219-2026 - Ergebnis
Niederlande – Reinigung von Schulen – NU OOK Kampen SMK de Schatkaart
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU OOK Kampen SMK de Schatkaart
BeschreibungDeze opdracht gaat om het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van OOK Kampen, locatie de schatkaart. Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
LosLOT-0000
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: NU OOK Kampen SMK de Schatkaart
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000