2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Bodemonderzoeken 2026-2030 Gemeente Veenendaal
Beschreibung: Het betreft de aanbesteding van een raamovereenkomst voor het uitvoeren van bodemonderzoeken voor de Gemeente Veenendaal. Met de term bodemonderzoek wordt een breder scala van werkzaamheden bedoeld, die hieronder (mogelijk niet uitputtend) zijn benoemd. Binnen de gemeentegrenzen wordt regelmatig gebouwd/ontwikkeld en vinden civieltechnische werkzaamheden plaats. Ter voorbereiding hiervan zijn regelmatig onderstaande voorbereidende werkzaamheden noodzakelijk: • Milieukundig bodemonderzoek; • Funderingsonderzoek van wegen; • Asfaltonderzoek van wegen; • Voorbereiding van saneringen • Milieukundige begeleiding • Behandeling/ oplossen van calamiteiten 1000000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351500 Bodenuntersuchungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen