2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie systemu zarządzania ruchem na sieci dróg krajowych administrowanych przez GDDKiA Oddział w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie elementów Systemu Zarządzania Ruchem na drogach ekspresowych znajdujących się w zarządzie GDDKiA Oddział Szczecin, oprogramowania zarządzającego z infrastrukturą IT oraz na planowanych do wybudowania drogach, na których zostanie wdrożony System Zarządzania Ruchem i które oddane zostaną do użytkowania w czasie wykonywania umowy. W zakres robót i usług przewidzianych do wykonania, w ramach niniejszego zamówienia wchodzą następujące asortymenty Robót i Usług: - Świadczenie usługi przeglądów: serwisowych, konserwacyjnych i eksploatacyjnych urządzeń SZR; - Świadczenie usługi związanej z serwisem, eksploatacją i zarządzaniem utrzymania Systemu Zarządzania Ruchem; - Świadczenie usługi przeglądów, serwisu, konserwacji i dostosowania sieci transmisji danych Systemu Zarządzania Ruchem; - Doposażenie istniejących szaf modułów SZR. -Świadczenie usługi przeglądów, serwisu, konserwacji i dostosowania sieci transmisji danych dla stacji pomiarowych i punktów kamerowych zlokalizowanych na drogach krajowych będących w zarządzie Zamawiającego. - Odbudowa lub odtworzenie elementów SZR zniszczonych na skutek nieszczęśliwego zdarzenia, dewastacji, lub innego zdarzenia.
Vorherige Bekanntmachung: 295741-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (AD) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt a), 1 b), 2) oraz 7) ad) Rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 Rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 Rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie opisanym w SWZ. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 12. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233290 Installation von Straßenschildern, 45314300 Kabelinfrastruktur, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket, 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung, 45232300 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Fernsprech- und Fernmeldeleitungen, 80510000 Spezialausbildung, 34924000 Wechselverkehrszeichen, 34942000 Signalgeräte, 32562000 Glasfaserkabel, 34992200 Verkehrsschilder, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 34928300 Sicherheitsbarrieren, 42414310 Fahrbare Hubportale, 32562000 Glasfaserkabel, 34924000 Wechselverkehrszeichen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: O/Sz.D-3.2421.12.2024