259337-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen – Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych
BeschreibungŚwiadczenie usługi odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych Pakiet nr 1: lokalizacja - Konstancin-Jeziorna, ul. Wierzejewskiego 12 oraz ul. Długa 40/42 Pakiet nr 2: lokalizacja - Warszawa, ul. Barska 16/20 oraz ul. Bohaterów Września 7, Pakiet nr 3: lokalizacja – Pruszków, ul. Warsztatowa 1, na potrzeby MCR „STOCER” Sp. z o.o. zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ dla poszczególnych pakietów
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usługi odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych: Pakiet 1
Beschreibungświadczenie usługi odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych: Pakiet nr 1: lokalizacja - Konstancin-Jeziorna, ul. Wierzejewskiego 12 oraz ul. Długa 40/42 -
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z zapisami SWZ
LosLOT-0002
TitelŚwiadczenie usługi odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych: Pakiet 2
Beschreibungświadczenie usługi odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych: Pakiet nr 2: lokalizacja - Warszawa, ul. Barska 16/20; ul. Bohaterów Września 7
LosLOT-0003
TitelŚwiadczenie usługi odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych: Pakiet 3
Beschreibungświadczenie usługi odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych: Pakiet nr 3: lokalizacja – Pruszków, ul. Warsztatowa 1.