2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej wraz z usługą bilansowania energii z instalacji OZE dla Grupy Zakupowej Energia Kujaw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) dostawa energii elektrycznej na zasadach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 roku Prawo energetyczne oraz na wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych, b) rozliczenie nadwyżek energii elektrycznej wytworzonej w instalacjach odnawialnego źródła energii OZE wskazanych w załączniku nr 1 do OPZ, która została wprowadzona do sieci miejscowego OSD wraz z usługą bilansowania handlowego na zasadach określonych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ przedmiotowego postępowania. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ) stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) dostawa energii elektrycznej na zasadach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 roku Prawo energetyczne oraz na wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych, b) rozliczenie nadwyżek energii elektrycznej wytworzonej w instalacjach odnawialnego źródła energii OZE wskazanych w załączniku nr 1 do OPZ, która została wprowadzona do sieci miejscowego OSD wraz z usługą bilansowania handlowego na zasadach określonych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ przedmiotowego postępowania. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ) stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Menge: 5 881,05
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, stosownie do art. 441 ustawy PZP, przewiduje prawo opcji. Zamawiający dopuszcza możliwość zmniejszenia zakresu zamówienia. Ograniczenie zakresu zamówienia nie przekroczy 20% szacowanego wolumenu energii elektrycznej pobranej (zakupionej) z sieci / oddanej do sieci, wskazanego w załączniku nr 1 do OPZ. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia zakresu zamówienia, polegającą na zwiększeniu łącznego szacowanego wolumenu energii elektrycznej pobranej (zakupionej) z sieci / oddanej do sieci, wskazanego w załączniku nr 1 do OPZ do 20% pierwotnej wielkości wraz z możliwością odpowiedniego zwiększenia łącznego maksymalnego wynagrodzenia za wykonanie zwiększonego zakresu zamówienia na warunkach określonych w umowie. Zamawiający będzie uprawniony do skorzystania z opisanego powyżej prawa opcji w sytuacji, w której szacowany wolumen energii elektrycznej pobranej (zakupionej) z sieci / oddanej do sieci, wskazany w OPZ w okresie realizacji umowy (i przed nadejściem jej terminu końcowego) – osiągnie ilości maksymalne. Zamawiający nie będzie zobligowany do skorzystania z zastrzeżonego w umowie prawa opcji a Wykonawca nie będzie uprawniony, aby dochodzić z tego tytułu jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiających. Opcja zostanie uruchomiona automatycznie w sytuacji, w której szacowany wolumen energii elektrycznej pobranej (zakupionej) z sieci / oddanej do sieci, wskazany w OPZ w okresie realizacji umowy (i przed nadejściem jej terminu końcowego) – osiągnie ilości maksymalne.