259448-2026 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – „Dostawa wdrożenie i konfiguracja rozwiązań wzmacniających bezpieczeństwo cyfrowe oraz rozwój usług cyfrowych w SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa wdrożenie i konfiguracja rozwiązań wzmacniających bezpieczeństwo cyfrowe oraz rozwój usług cyfrowych w SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim”
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa wdrożenie i konfiguracja rozwiązań wzmacniających bezpieczeństwo cyfrowe oraz rozwój usług cyfrowych w SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim. 2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 8 części, jak poniżej: część 1 zamówienia – „Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury serwerowej, macierzowej oraz oprogramowania bazodanowego i wirtualizacyjnego wraz ze szkoleniami.” część 2 zamówienia – „Dostawa i wdrożenie rozwiązania do digitalizacji, indeksowania oraz obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej wraz z integracją z systemami HIS, EDM oraz Centrum e-Zdrowia.” część 3 zamówienia – „Rozszerzenie i aktualizacja systemu ochrony punktów końcowych Endpoint Security o funkcjonalność EDR wraz ze szkoleniami.” część 4 zamówienia – „Podnoszenie kompetencji personelu IT w obszarze bezpieczeństwa informatycznego i infrastruktury sieciowej” część 5 zamówienia – „Wdrożenie segmentacji sieci komputerowej LAN wraz ze szkoleniem administratorów” część 6 zamówienia – „Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla personelu medycznego, biurowego oraz kadry kierowniczej” część 7 zamówienia – „Wdrożenie rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję oraz integracja systemów z centralnym repozytorium danych medycznych i Platformą Usług Inteligentnych” część 8 zamówienia – „Przeprowadzenie audytu końcowego bezpieczeństwa cyfrowego i wdrożonych rozwiązań” 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość , zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku Nr 1.1 – 1.8 do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ. 4. Zamawiający informuje, że zadanie realizowane jest w ramach projektu KPOD.07.03-IP.10-0277/25/ o objęcie przedsięwzięcia wsparciem z Krajowego Planu Odbudowy I Zwiększania Odporności, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”
Vorherige Bekanntmachung186712-2026
Interne KennungSZZ.251.10.2026.U
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy zakupowej: https://spzoztl.ezamawiajacy.pl. 1) Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo- aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej tj.: - podłączenie do Internetu: min 512 Kb/s na komputer (zalecane szerokopasmowe łącze internetowe); - komputer PC/MAC z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta; - wybrana przeglądarka wpierana przez producenta: MS Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub MS Edge; 2) Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające prawidłowe złożenie kwalifikowanego podpisu elektronicznego: - zainstalowaną bezpłatną wersję oprogramowania Oracle JAVA w wersji co najmniej 1.8.0_202 lub użycie JAVA w wersji oprogramowania OpenJDK wydanej na licencji GPL. Rekomendowaną wersją jest AdoptOpenJDK, dostępną na stronie https://adoptopenjdk.net; - podłączony lub wbudowany do komputera czytnik karty kryptograficznej wydanej przez wystawcę certyfikatu używanego przez Wykonawcę; - certyfikat kwalifikowany zainstalowany na komputerze, na którym Wykonawca będzie się logował do konta (certyfikat musi być widoczny w magazynie logicznym certyfikatów systemu Windows o nazwie „Osobisty”). 3) Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 100 MB: .doc, .docx, .xls, .xlsx, .rar, .zip, .7zip, .pdf., .jpg, .jpeg, .png, .txt, .tiff, .xades, .cades, .pades, .sig, 4) Zamawiający określa informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych tj.: - plik załączony przez Wykonawcę na Platformie Zakupowej i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu otwarcia ofert. - znaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego odpowiednim źródłem czasu. 3. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 4. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. 5. Zamawiający nie przewiduje wnoszenia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 6. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 7. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0003
Titelczęść 3 zamówienia – „Rozszerzenie i aktualizacja systemu ochrony punktów końcowych Endpoint Security o funkcjonalność EDR wraz ze szkoleniami.”
Beschreibungczęść 3 zamówienia – „Rozszerzenie i aktualizacja systemu ochrony punktów końcowych Endpoint Security o funkcjonalność EDR wraz ze szkoleniami.”
Interne Kennungczęść 3 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung