2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości na terenie obiektów Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej w lokalizacji przy ul. Wyzwolenia 18, ul. Wyspiańskiego 21 i 26 oraz ul. E. Plater 17.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług /również po remontach/ specjalistycznego sprzątania i stałego utrzymania czystości w pomieszczeniach szpitalnych i administracyjnych obiektów BCO - SM przy ul. Wyzwolenia 18, ul. Wyspiańskiego 21 i 26 oraz ul. E. Plater 17, a także stałe utrzymanie czystości wokół budynków, dróg, chodników, parkingów i terenów zielonych wraz z transportem wewnętrznym. Usługa, o której mowa w punkcie 1 obejmuje pełny zakres usług porządkowo-czystościowych i higieniczno - dezynfekcyjnych oraz czynności pomocniczych przy pacjencie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1A do SWZ określający: • wymagany zakres usług oraz częstotliwość wykonywania przedstawiono w załączniku 1A/część A, • wymagany zakres czynności niezbędnych od utrzymania czystości w szpitalu przedstawiono w załączniku 1A/część B i D, • wykaz obiektów i pomieszczeń objętych utrzymaniem czystości przedstawiono w załączniku 1B Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia powstał po przeprowadzeniu Wstępnych Konsultacji Rynkowych.
Interne Kennung: DZP.271.16.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90919200 Büroreinigung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie czystości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług /również po remontach/ specjalistycznego sprzątania i stałego utrzymania czystości w pomieszczeniach szpitalnych i administracyjnych obiektów BCO - SM przy ul. Wyzwolenia 18, ul. Wyspiańskiego 21 i 26 oraz ul. E. Plater 17, a także stałe utrzymanie czystości wokół budynków, dróg, chodników, parkingów i terenów zielonych wraz z transportem wewnętrznym.
Interne Kennung: Utrzymanie czystości na terenie obiektów BCO-SM