2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Beheer landschappelijk groen
Beschreibung: De opdracht omvat hoofdzakelijk het uitvoeren van: • Regulier onderhoud aan landschappelijk groen; • Achterstallig onderhoud aan landschappelijk groen; • Omvormen van landschappelijk groen. De gemeente Zeist gaat uit van een geraamde totale maximale opdrachtwaarde (inclusief de optiejaren 2028 t/m 2029) van €1.900.000 - euro (exclusief btw). Voor de periode 1 juni 2025 t/m 31 mei 2027 betekent dit een geschatte opdrachtwaarde van €950.000,- euro (exclusief btw). Er kunnen geen rechten aan de inschatting van de opdrachtwaarde van de Opdracht worden ontleend. De raamovereenkomst verloopt van rechtswege als óf de maximale opdrachtwaarde is bereikt, óf de tijd is verstreken.
Interne Kennung: 2025-02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Beheer landschappelijk groen Raamovereenkomst van 2 jaren met 2 optiejaren. Geraamde waarde is inclusief de optiejaren.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: tweemaal één jaar verlenging mogelijk