See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerpen van een duurzaam gebouw als uitbreiding van een kinderdagverblijf met 4 leefgroepen van 15 kinderen per groep zodat het 1 geheel vormt voor de opvang van in totaal 150 baby’s en peuters in 12 leefgroepen.
Beschreibung: De doelstelling van onderhavige opdracht is het aanstellen van een multidisciplinair ontwerpteam dat moet instaan voor de uitwerking van het ontwerp en begeleiding tijdens de uitvoering van de opdracht
Interne Kennung: 2025001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025001 - 1
Interne Kennung: 1