See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju opałowego lekkiego do obiektów RARS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego do Składnic i Ośrodka Szkoleniowo Konferencyjnego Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych przez okres 36 miesięcy począwszy od dnia zawarcia umowy. Dostawa będzie realizowana w zależności od bieżącego zapotrzebowania Zamawiającego, w terminie 2 dni od daty otrzymania zamówienia. Łączne szacunkowe zapotrzebowanie oleju opałowego lekkiego dla wszystkich zadań biorących udział w postępowaniu: ok 1848 m³. Poniżej zestawienie zapotrzebowania dla poszczególnych lokalizacji: 1) Składnica w Ełku: ilości całkowita: ok. 600 m³, jednorazowa dostawa: ok. 11-30 m³, 2) Składnica w Kamienicy Królewskiej, ilość całkowita: ok. 300 m³, jednorazowa dostawa: ok 10-30 m³, 3) Składnica w Leśmierzu: ilość całkowita ok. 300 m³, jednorazowa dostawa: ok 8-30 m³, 4) Składnica w Niemcach, ilości całkowita ok. 38 m³, jednorazowa dostawa: ok 1-30 m³, 5) Składnica w Wąwale, ilość całkowita ok. 490 m³, jednorazowa dostawa: ok 25-30 m³, 6) Ośrodek Szkoleniowo-Konferencyjny Wrzosowa Góra (Ruciane-Nida), ilość całkowita ok. 120 m³, jednorazowa dostawa: ok 4-6 m³.
Interne Kennung: BPzp.271.22.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz. I- Dostawa oleju opałowego lekkiego do Składnicy w Ełku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego do Składnicy w Ełku w ilości ok. 600 m³.
Interne Kennung: Cz. I
Los: LOT-0002
Titel: Cz. II- Dostawa oleju opałowego lekkiego do Składnicy w Kamienicy Królewskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego do Składnicy w Kamienicy Królewskiej w ilości ok.300 m³.
Interne Kennung: Cz. II
Los: LOT-0003
Titel: Cz. III- Dostawa oleju opałowego lekkiego do Składnicy w Leśmierzu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego do Składnicy w Leśmierzu w ilości ok. 300 m³.
Interne Kennung: Cz. III
Los: LOT-0004
Titel: Cz. IV- Dostawa oleju opałowego lekkiego do Składnicy w Niemcach.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego do Składnicy w Niemcach w ilości ok. 38 m³.
Interne Kennung: Cz. IV
Los: LOT-0006
Titel: Cz. V- Dostawa oleju opałowego lekkiego do Składnicy w Wąwale.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego do Składnicy w Wąwale w ilości ok. 490 m³.
Interne Kennung: Cz. V
Los: LOT-0007
Titel: Cz. VI- Dostawa oleju opałowego lekkiego do Ośrodka Szkoleniowo- Konferencyjnego Wrzosowa Góra (Ruciane-Nida).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego do Ośrodka Szkoleniowo- Konferencyjnego Wrzosowa Góra (Ruciane-Nida)w ilości ok. 120 m³.
Interne Kennung: Cz. VI