See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług kompleksowego serwisu pogwarancyjnego dwóch automatycznych mroźni osocza oraz urządzeń automatycznych i manualnych witryn mroźniczych i chłodniczych wraz z obsługą systemu informatycznego do obsługi i nadzorowania operacji magazynowych urządzeń na okres 18 m-cy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego serwisu pogwarancyjnego dwóch automatycznych mroźni osocza oraz urządzeń automatycznych i manualnych witryn mroźniczych i chłodniczych wraz z obsługą systemu informatycznego do obsługi i nadzorowania operacji magazynowych urządzeń na okres 18 m-cy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 i 2 do Zaproszenia do negocjacji.
Vorherige Bekanntmachung: 161224-2026
Interne Kennung: DTZ.261.3 WR.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Świadczenie usług kompleksowego serwisu pogwarancyjnego dwóch automatycznych mroźni osocza wraz z obsługą systemu informatycznego do nadzorowania operacji magazynowych HYDRA na okres 18 m-cy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Świadczenie usług kompleksowego serwisu pogwarancyjnego urządzeń automatycznych oraz manualnych witryn mroźniczych i chłodniczych wraz z obsługą systemu informatycznego do obsługi i nadzorowania operacji magazynowych urządzeń na okres 18 m-cy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do Zaproszenia do negocjacji