See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ABG260 - Opstellen UAV-GC contract t.b.v. verkeersveiligheid A1-A30
Beschreibung: Deze opdracht betreft het vervaardigen van een UAV-GC contract, met bijbehorende documenten, conditionering, (voorbereiding van) publiekrechtelijke procedures. Provincie werkt zelf het Definitief Ontwerp uit en voert een aantal conditionerende onderzoeken uit. De provincie Gelderland is opdrachtgever en werkt nauw samen met Rijkswaterstaat in de planvoorbereiding en in deze Opdracht aan het ingenieursbureau . De te leveren diensten en producten dienen te voldoen aan de geldende eisen van Rijkswaterstaat.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie herzieningsclausule voor eventuele werkzaamheden waardoor de maximale tijd 1,5 jaar bedraagt.