259597-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in der Maßschneiderei – USŁUGA USZYCIA UMUNDUROWANIA GALOWEGO ORAZ KOSZUL DLA ŻOŁNIERZY
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA USZYCIA UMUNDUROWANIA GALOWEGO ORAZ KOSZUL DLA ŻOŁNIERZY
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa uszycia umundurowania z podziałem na 6 zadań: Zadanie nr 1 - Mundury galowe; Zadanie nr 2 - Mundury wyjściowe Wojsk Lądowych; Zadanie nr 3 - Mundury wyjściowe Sił Powietrznych; Zadanie nr 4 - Płaszcze Wojsk Lądowych; Zadanie nr 5 - Płaszcze Sił Powietrznych; Zadanie nr 6 - Koszule białe.
Vorherige Bekanntmachung19623-2026
Interne KennungMUND/186/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne o zamówieniu w związku z tym jest uprawniony do skrócenia terminu składania ofert, na podstawie art. 138 ust. 2 punkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98393000 Dienstleistungen in der Maßschneiderei
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35811300 Militäruniformen
5. Los
LosLOT-0001
TitelMundury galowe
BeschreibungMundury galowe
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje udzielenia zamówienia opcjonalnego - do 100% zamówienia podstawowego.
LosLOT-0002
TitelMundury wyjściowe męskie Wojsk Lądowych
BeschreibungMundury wyjściowe męskie Wojsk Lądowych
Interne Kennung2.1
LosLOT-0003
TitelMundury wyjściowe męskie Sił Powietrznych
BeschreibungMundury wyjściowe męskie Sił Powietrznych
Interne Kennung3.1
LosLOT-0004
TitelPłaszcze Wojsk Lądowych
BeschreibungPłaszcze Wojsk Lądowych
Interne Kennung4
LosLOT-0005
TitelPłaszcze Sił Powietrznych
BeschreibungPłaszcze Sił Powietrznych
Interne Kennung5
LosLOT-0006
TitelKoszule białe
BeschreibungKoszule białe
Interne Kennung6
LosLOT-0007
TitelMundury wyjściowe damskie Wojsk Lądowych
BeschreibungMundury wyjściowe damskie Wojsk Lądowych
Interne Kennung2.2
LosLOT-0008
TitelMundury wyjściowe damskie Sił Powietrznych
BeschreibungMundury wyjściowe damskie Sił Powietrznych
Interne Kennung3.2