2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf tetra en object verbindingsmiddelen (OOST 5)
Beschreibung: Aanschaf van communicatiemiddelen voor alle OOST5 veiligheidsregio's zie tabel 1.8 van het beschrijvend document
Interne Kennung: 230215-0413
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tetra communicatiemiddelen
Beschreibung: Aanschaf van portofoons en mobilofoons voor het C2000 netwerk voor het gebruik bij veiligheidsrisico's Zie tabel in hoofdstuk 1.8 van het BD
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Object communicatiemiddelen
Beschreibung: Aanschaf van object portofoons incl. aanverwante apparatuur voor met name brandweer gebruik Zie hoofdstuk 1.8 van het beschrijvend document
Interne Kennung: 2