See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa transportu materiałów i sprzętu do sterylizacji pomiędzy lokalizacjami Zamawiającego: ul. Borowska 213 Wrocław - ul. Wrocławska 46 Strzelin oraz produktów leczniczych, wyrobów medycznych, asortymentu z Apteki Szpitalnej oraz asortymentu z magazynów i innych transportów wynikających z działalności Zamawiającego pomiędzy lokalizacjami USK, zgodnie z harmonogramem transportów przez 24 mies.
Beschreibung: Usługa transportu materiałów i sprzętu do sterylizacji pomiędzy lokalizacjami Zamawiającego: ul. Borowska 213 Wrocław - ul. Wrocławska 46 Strzelin oraz produktów leczniczych, wyrobów medycznych, asortymentu z Apteki Szpitalnej oraz asortymentu z magazynów i innych transportów wynikających z działalności Zamawiającego pomiędzy lokalizacjami USK zgodnie z harmonogramem transportów przez okres 24 miesięcy - 2 zadania.
Vorherige Bekanntmachung: 788639-2024
Interne Kennung: DZP.242.280.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Usługa transportu materiałów i sprzętu do sterylizacji
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie stosuje opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Transport produktów leczniczych i wyrobów medycznych.
Interne Kennung: Pakiet nr 2