259686-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Informationstafeln – Informační systémy na zastávkách veřejné dopravy v Ostravě prostřednictvím e-paperů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInformační systémy na zastávkách veřejné dopravy v Ostravě prostřednictvím e-paperů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 200 ks inteligentních vizualizérů statických a dynamických jízdních řádů pro cestující, které zobrazují rovněž aktuální informace o mimořádných situacích v dopravě a výlukách (dále také jako „e-paper panely“). E-paper panely budou umístěny v typizovaných označnících zadavatele (samotnou instalaci na místě si bude provádět zadavatel vlastními kapacitami). Součástí předmětu plnění je dodávka SW nutného k provozu e-paper panelů a poskytování služeb technické podpory a služeb rozvoje obslužného SW. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne KennungInformační systémy na zastávkách veřejné dopravy v Ostravě prostřednictvím e-paperů
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35261000 Informationstafeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001