2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi ochrony obiektów Oddziału ZUS Tomaszów Mazowiecki i t.j.o. oraz monitorowania lokalnego systemu sygnalizacji włamania i napadu wraz z niezwłocznym dojazdem patrolu interwencyjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony obiektów Oddziału ZUS Tomaszów Mazowiecki i t.j.o. oraz monitorowania lokalnego systemu sygnalizacji włamania i napadu wraz z niezwłocznym dojazdem patrolu interwencyjnego. Usługa będzie świadczona w następujących obiektach: Oddział ZUS w Tomaszowie Mazowieckim (Budynki „A” i „B”) przy ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 40/42, Oddział ZUS w Tomaszowie Mazowieckim (Budynek „C”) przy ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 29 (dotyczy tylko bezpośredniej stałej ochrony fizycznej), Inspektorat ZUS w Piotrkowie Trybunalskim przy Al. Armii Krajowej 9, Inspektorat ZUS w Bełchatowie przy ul. Wojska Polskiego 69, Inspektorat ZUS w Radomsku przy ul. Piastowskiej 24a, Inspektorat ZUS w Skierniewicach przy Alei Niepodległości 5, Inspektorat ZUS w Opocznie przy ul. Stanisława Moniuszki 1, Biuro Terenowe ZUS w Rawie Mazowieckiej przy ul. Solidarności 1a.
Vorherige Bekanntmachung: 130361-2025
Interne Kennung: 420000.271.9.2024-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego przeprowadzone było w trybie przetargu nieograniczonego, uregulowanego w Dziale II Rozdziale 3 Oddziale 2 ustawy Prawo zamówień publicznych (Pzp) oraz art. 359 ust. 1 ustawy Pzp uregulowanego w Dziale IV Rozdziale 4 ustawy Pzp (zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi), a także aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w przypadku wprowadzenia stopni alarmowych przez Prezesa Rady Ministrów lub ministra właściwego ds. wewnętrznych, w związku ze szczególnymi potrzebami Zamawiającego oraz w przypadku niewykonania modernizacji systemów ochrony. Prawo opcji będzie realizowane na warunkach określonych w opisie przedmiotu zamówienia oraz projektowanych postanowień umowy stanowiących załączniki do SWZ.