See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postdiensten voor de gemeenten Aalsmeer en Amstelveen
Beschreibung: Gemeente Amstelveen wil de postdiensten (incl. pakketten) aanbesteden voor de gemeenten Aalsmeer en Amstelveen. Daarbij is zij op zoek gegaan naar een opdrachtnemer die landelijke dekking biedt, een substantieel gedeelte van de dienstverlening zelf uitvoert en die ervaring heeft met postdiensten in de afgelopen drie jaar bij een gemeente van minimaal dezelfde omvang qua inwoneraantal. Over een periode van maximaal vijf jaar zal de omvang ca. 2,1 miljoen euro bedragen.
Interne Kennung: I&A 2024-0198
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wegens gebrek aan mededinging Na onderhandeling gegund aan gegadigde.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1. Postdiensten
Beschreibung: Postdiensten voor de gemeenten Aalsmeer en Amstelveen Ca. 2,1 miljoen euro
Interne Kennung: 1