2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa instalacji fotowoltaicznej w budynkach użyteczności publicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: Budowa instalacji fotowoltaicznej w budynkach użyteczności publicznej poprzez wykonanie dokumentacji projektowej i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu instalacji fotowoltaicznej w obrębie czterech obiektów użyteczności publicznej: 1) Przepompownia ścieków przy ul. Uzdrowiskowej - wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 15,2 kWp (+10% max) 2) Przepompownia ścieków przy ul. Dębowej - wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 30,4 kWp (+10% max) 3) Przepompownia ścieków przy ul. Powstańców Śląskich - wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 9,5 kWp (+10% max) 4) Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji przy ul. Szymborskiej - wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 85,5 kWp Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ - Program Funkcjonalno Użytkowy.
Interne Kennung: PR.ZP.271.002.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa instalacji fotowoltaicznej na budynkach użyteczności publicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: Budowa instalacji fotowoltaicznej w budynkach użyteczności publicznej w formule "zaprojektuj i wybuduj", poprzez wykonanie dokumentacji projektowej i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu instalacji fotowoltaicznej w obrębie czterech obiektów użyteczności publicznej: 1) Przepompownia ścieków przy ul. Uzdrowiskowej - wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 15,2 kWp (+10% max) 2) Przepompownia ścieków przy ul. Dębowej - wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 30,4 kWp (+10% max) 3) Przepompownia ścieków przy ul. Powstańców Śląskich - wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 9,5 kWp (+10% max) 4) Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji przy ul. Szymborskiej - wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 85,5 kWp Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ - Program Funkcjonalno Użytkowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen